۱۳۹۰ آذر ۹, چهارشنبه

یه ایمیل از خدا

 فکر کنید من اصلا وجود ندارم!

برويد مثل آدم زندگي تان را بکنيد و اين قدر داستان و شعر درست نکنيد
 اگرخودتان من را درست کرده ايد که کاسبي کنيد و سر همديگر را کلاه بگذاريد! چرا پاي من را وسط مي کشيد ؟!
اگر من چنین خدايی هستم، چرا موسي را بفرستم بگويم شنبه را تعطيل کند! و عيسي را بفرستم بگويم يک شنبه را! و محمد را بفرستم بگويم جمعه را ؟!
چرا کاري کنم که عيسوي شرابش را در کليسا بنوشد! و مسلمان به جاي شراب شلاق بخورد ؟!
اگر همه دين ها مي گويند من اين قدر مهربان هستم، چرا بيشتر تلفات تاريخ و جنگ ها در تاريخ با نام دين و انجام تکليف ديني و هدايت مردم و بردن مردم به بهشت صورت گرفته است ؟!!! چرا اين همه آدم کج و معوج به اسم من روي زمين خدايي مي کنند؟!  و کليد بهشت مي فروشند و يا دنيا را براي مخلوقات من (؟!) جهنم کرده اند؟!
اگر من خدايي هستم که به عبادت محتاج باشد! خدايي که قسم بخورد جهنمش را از نافرمانان پر مي کند! خدايي که فقط محبان علي را به بهشت راه بدهد! و بقيه پيامبرانش بشوند زرشک! خدايي که مي گويد زمين آزمايشگاه است و آدم ها موش آزمايشگاهي!  تمام آن چه که در زمين حرام کرده را در بهشت وعده مي دهد! اون من نيستم، اصلا من نيستم!!!
برويد مغزتان را بکار ببريد و بيخود بي عرضگي هايتان را به اسم اين که من چيزي مي دانم که شما نمي دانيد، نگذاريد! اگر نمي توانيد از پس گردن کلفت هايتان بر بيائيد، چرا پاي من را وسط مي کشيد ؟ نخير؛ قرار نيست من در آن دنيا حساب لات و لوت هاي دنيا را برسم! اگر عرضه داريد خودتان از خجالتشان در بيائيد و الکي خودتان را بچه مثبت هاي بي عرضه بهشت معرفي نکنيد!!!
يعني چي دست روي دست مي گذاريد و منتظران فلان و بهمان مي شويد! آقا جان قرار نيست کسي را بفرستم. مفهوم شد ؟! همه شماها چند ميلياردي سلول خاکستري در آن مغزهايتان داريد ، بکارش ببريد و بجاي تسبيح و استخاره انداختن ،از اين سلول ها استفاده کنيد تا فاسد نشود!
اگر در قدرت طلبي و فريبکاري روي مزرعه حيوانات را هم سفيد کرده ايد و به همه دنيا گند زده ايد چرا مي گوئيد قضا و قدر من است ؟!!
يعني من به اندازه مدير گوگل هم عرضه ندارم يک دم و دستگاه درست و حسابي راه بندازم که هم کارمندش راضي باشد هم مصرف کننده اش ؟! شما يک بار در اين گوگل، Sign In کنيد تا دو هفته بس است لازم نيست روزي چند بار جلويش خم و راست بشويد و هزار خواهش و تمنا کنيد تا سرويس هايش مثل ساعت کار کند!
وضع دعا و نفرين هايتان هم از همه بدتر است! بهتان گفته باشم که 99/99 درصد اين دعاها Spamاست و اصلا در  mailbox من نمی آید!!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

توجه:فقط اعضای این وبلاگ می‌توانند نظر خود را ارسال کنند.